راهنمای آرایش چشم (قسمت اول)

eye-makeup-1-05

از بین بردن پف دور چشم

یکی از دلایل عمده پف دور چشم جمع شدن آب زير پوست است.با ماساژ دور چشم آب اضافى زير پوست حركت مى كند و وارد گره هاى لنفاوى مى شود.این بی خطر ترین و آسان ترین روش برای رفع پف دور چشم است.eye-makeup-1-01

جداسازی مژه ها

بلافاصله قبل از اینکه ریمل خشک شود ،با برس مژه ٬از ریشه به سمت بیرون مژه ها را شانه بزنید تا کاملا تارهای مژه از هم جداشوند. همچنین از خشک شدن ریمل در ظرفش جلوگیری کنید. هیچ گاه برس ریمل را درون ظرفش بالا و پایین نکنید این کار یه دلیل رفتن هوای بیشتر به داخل تیوپ باعث می شود ریمل زودتر خشک شود. به جای این روش می توانید برس را داخل تیوپ آن به صورت دوار بچرخانید.

eye-makeup-1-02

استفاده از خط چشم در چشم های درشت

اگر چشمان درشت دارید خط‌ چشم پهن كاملا برای شما برازنده است و توصیه می‌كنیم داخل چشم را سیاه كنید. وقتی داخل چشم سیاه شود، چشم كوچك‌تر و گردتر جلوه می‌كند.

eye-makeup-1-03

 

فاصله درست بین ابرو ها

فاصله زیاد بین دو ابرو غیر طبیعی به نظر می آید. در ساده ترین راه برای تنظیم فاصله ابروها می توانید مدادی را بردارید و به صورت عمودی در کنار بینی خود و قسمت گودی چشم بگذارید .فضای اضافی را با مداد ابرو پر کنید.

eye-makeup-1-04

استفاده از سایه ابرو و حفظ قوس ابرو ها

سایه ابرو برای مشخص نمودن محدوده ابرو , چشم را درشت تر میکند . اما قوس ابرو را از بین نبرید، هرچه قوس بیشتر باشد و ابرو بالاتر از چشم نشان داده شود، چشم ها درشت تر بنظر خواهند آمد.

eye-makeup-1-05

برداشتن ابرو ها با حفظ هماهنگی بین آنها

در هنگام برداشتن ابرو ها با موچین ،خیلی به آینه نزدیک نشوید. اگر هنگام برداشتن ابرو زیادی به آینه نزدیک شوید، به جای اینکه به کل شکل ابروها نگاه کنید، به تک‌تک موها توجه می‌کنید و این کار می‌تواند برای شما یک ابروی نازک به دنبال داشته باشد!

eye-makeup-1-06

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *