حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رویه های ارسال سفارش

رویه های ارسال سفارش

موج لند تمام زیرساخت های لازم جهت ارسال به موقع سفارشات برای کاربران را آماده ساخته و همواره در جهت بهبود روند ارسال سفارشات در تلاش است.

سفارشات در روزهای عادی به رویه زیر ارسال می گردند:

تهران :

تمام سفارشات مربوط به شهر تهران از امکان ارسال از دو طریق حمل اکسپرس موج‌ لند و پست پیشتاز برخوردار می باشند. سفارشات بالاتر از 500 هزار تومان در شهر تهران بصورت رایگان تحویل خواهند گردید و در صورتیکه ارزش سفارش کمتر از این مبلغ باشد ، 18000 تومان بابت حمل اکسپرس از خریداران دریافت خواهد شد.

جهت امکان انتخاب برای خریداران محترم ، علاوه بر ارسال اکسپرس ارسال از طریق پست نیز فراهم است و هزینه ارسال سفارشات بیشتر از پانصد هزار تومان همچنان رایگان خواهد بود. اما در صورتیکه مبلغ سفارش کمتر از ۵۰۰ هزار تومان باشد، در صورت حمل از طریق پست هزینه حمل با توجه به تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش محاسبه خواهد گردید و همچنین بازه زمانی تحویل حدود 1 تا 4 روز کاری خواهد بود.

 تمامی شهر ها غیر از تهران :

در حال حاضر تمامی سفارشات شهر های سراسر ایران به غیر از مورد بالا، از طریق پست پیشتاز برای خریداران محترم ارسال می گردند و مبلغ ثابت 14000 تومان برای حمل در سفارشات مربوط به این شهرها اعمال خواهد گردید. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 4 روز کاری خواهد بود. پیگیری سفارشات هم از طریق سایت موج لند و هم از طریق سایت شرکت پست به آدرس http://newtracking.post.ir فراهم است.

قابل ذکر است که سفارشات در روز های تعطیل و غیر کاری، ممکن است با کمی تغییر در زمان تحویل مواجه شوند. موج لند همواره در تلاش است تا سفارشات طبق روال عادی به دست خریداران گرامی برسد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول